O nás

Daniel Štach

Jmenuji se Daniel Štach a jsem zakladatelem značky,,STACH„, která vyvíjí a vyrábí masivní postele na jižní Moravě. Vývojem designu a konstrukce postelí se zabývám již 20 let a značka ,,STACH“ je vizualizací všech pozitivních zkušeností v oblasti spánku. Díky mému vztahu k přírodě, cestování a stylu Feng Shui, se snažím předávat pozitivní energii a principy přírody do funkce a designu našich postelí. Budu moc rád, pokud naše postele budou skvěle sloužit i vám. Přeji vám šťastný výběr a příjemný spánek

Služby

Zaměříme + Navrhneme + 3D návrh + Přivezeme + Smontujeme

Spánkové studio

Postele dřevěné, kovové, čalouněné včetně doplňků, lamelové rošty, matrace, skříně, komody

Kuchyňské studio

3D návrhy, realizace a montáž

Sedací soupravy

Modulové sestavy, široký výběr potahových látek, výroba i atypických rozměrů 

Jídelní sestavy

Rohové lavice, židle, stoly

Zakázková výroba

Nabízíme kompletní vybavení interiérů na zakázku

Ostatní nábytek

Dekorace, obrazy, předložkové koberce, povlečení, ložní soupravy, věšáky …

– Postele značky ,,STACH“ jsou výjimečnými postelemi na našem trhu. Vyznačují se velmi pevnou masivní konstrukcí z rostlého tvrdého dřeva (BUK, DUB).

– Prioritou výroby je kvalitní vstupní materiál, čímž je prvotřídní vzducho-suché dřevo. Vlastní pořez kulatiny, skladování a sušení dřeva v hráních několik let, nám dává jistotu kvalitního materiálu.

– Zpracování a vlastní konstrukce postelí je vysoce nadstandardní. Pevnost rohových spojů zaručují opakovatelnost spojení, stabilitu a stálost postele, která výborně poslouží Vám i dalším generacím.

– Design je navrhovaný podle nejnovějších trendů a promítají se do něj i zákonitosti Feng Shui.